جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران

از بین هر دو نفر حداقل یک نفر بینی خود را جراحی کرده است و کسانی هم که جراحی بینی انجام نداده اند  تصمیم به جراحی زیبایی بینیدارند  . این امر نشانگر این است که جراحی بینی به عنوان یک جراحی زیبایی پر طرفدار در بین مردم شناخته شده است .

جراحی زیبایی بینی  می تواند چهره فرد را به میزان قابل توجهی تغییر دهد . داشتن یک جراح بینی خوب و با تجربه در حین جراحی بینی می تواند بسیار کمک کننده

باشد .

جراح بینی تاثیر بسزایی در داشتن یک بینی زیبا دارد . انتخاب صحیح جراح بینی می تواند  فرد را به داشتن بینی زیبا نزدیک کند .

جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران برای جراحی بینی باید به معیارهای خاصی توجه داشته باشد  .حفظ تناسب بینی با چهره فرد در جراحی بینی بسیار مهم است .

جراح بینی خوب در تهران در صورتی که بیمار تمایل به کوچک کردن بیش از حد بینی خود داشته باشد ،نباید با خواسته او موافقت کند و باید در طول جلسه ی مشاوره

ای بیمار را قانع کند . کوچک کردن بیش از حد بینی باعث مشکلات تنفسی در فرد می گردد .

جراح بینی خوب در تهران در حین جراحی بینی به دو جنبه جراحی بینی باید توجه داشته باشد . جنبه زیبایی و جنبه سلامت.

حفظ دو مورد ذکر شده بسیار مهم است در صورتی که هر کدام از آن ها رعایت نشود بیمار ناخود آگاه بعد از مدتی به فکر جراحی ترمیمی بینیمی افتد . جراحی

ترمیمی بینی خود می تواند عوارضی برای بیمار داشته باشد .

ویژگی هایی که یک جراح بینی خوب باید داشته باشد:

تجربه و تخصص کافی در زمینه جراحی  بینی یکی از ویژگی هایی می باشد که یک جراح بینی خوب باید داشته باشد . یک جراح بینی خوب باید براساس مهارتی که دارد

باید پوست و استخوان بندی را بررسی کند و متد مورد نظر مناسب خود را برای جراحی بینی انتخاب کند .

یک جراح بینی خوب باید به وسیله تجربه و مهارتی که دارد بیشترین اثر را بر روی نتیجه جراحی بینی بگذارد .

در مجموع یک جراح بینی خوب باید ویژگی هایی زیر را داشته باشد

  • مشاوره های لازم را بر اساس تقاضای بیمار قبل از انجام جراحی بینی انجام دهد و نتیجه عمل را در اختیار بیمار قرار دهد .
  • سلامت و عمل تنفس بیمار را در زمان جراحی حفظ کند .
  • فرم بینی را باید طبق دیگر اجزای صورت بیمار انتخاب کند تا با صورت وی هماهنگی کافی را داشته باشد .

یک جراح بینی خوب باید از تخصص و تجربه کافی در زمینه جراحی بینی برخوردار باشد . برای تصمیم گیری در مورد جراح بینی خوب دیدن نمونه کار های پیشین جراح می توانند بسیارکمک کننده باشند  .

با رعایت نکان ذکر شده در انتخاب جراح بینی و تجویزات جراح انتخاب شده می توانید میزان موفقیت خود را در نتیجه جراحی بینی به میزان قابل توجهی افزایش دهید .

انجام جراحی بین تکنیک های مختلفی دارد که جراح بینی خوب با توجه به شرایط فرد انتخاب کرده و جراحی بینی را انجام می دهد در زیر به توضیح دو تا از تکنیک های مهم جراحی بینی پرداخته ایم .

جراح بینی خوب در تهران

جراحی بینی باز و بسته 

افرادی که به دکتر شیرازی برای انجام جراحی بینی مراجعه می کنند در طول جلسه مشاوره و معاینه و بعد از توضیحات دکتر سوالاتی را مطرح می کنند که از مهمترین سوالات این است که :

چه تفاوتی بین جراحی بینی باز و بسته وجود دارد؟ آیا می توان شرایط انجام جراحی بینی را خود فرد انتخاب کند؟ جراح بینی خوب چه راهکاری را پیش خواهد برد؟ و بسیاری از سوالات از این دست از ایشان پرسیده می شود .

در ادامه به توضیح برخی از این سوالات نیز پرداخته می شود تا بتواند در برطرف کردن برخی از سوالات نیز به شما کمک شود.

چه تفاوتی بین جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته وجود دارد؟ امکان  اصلاح تیغه بینی در جراحی بینی باز ممکن است یا بسته؟

در جراحی بینی بسته، تمامی جراحی بینی از داخل سوراخ های بینی جراحی انجام می شود و برش خارجی زیادی بیرون زده نمی شود.

در جراحی بینی باز جراح بینی خوب  برشی در بهترین بخش پل بینی که تقریبا ۴ میلی متر از سوراخ های بینی بالاتر است زده می شود.  با زدن این برش میزان دسترسی به غضروف، استخوان و در کل بافت بینی راحت تر است و می توان به راحتی در غضروف بینی تغییر شکل ایجاد نمود.

برخی از جراحان بینی نیز صرفا جراحی بینی بسته انجام می دهند، ولی در افرادی که جراحی بینی باز انجام می دهند در صورتی که جراح بینی خوبی را انتخاب نمایند، نیز جای زخم بهبود پیدا می کند . جای نگرانی ندارد.

همچنین در جراحی بینی باز با برش زده در زیر بینی و باز کردن پوست می توان میزان دسترسی بیشتری به زیر پوست داشت و با دقت تر جراحی را انجام داد.

انجام جراحی بینی با هر یک از روش های جراحی بینی باز و یا بسته هیچ فرقی در نتیجه جراحی به دنبال ندارد. ولی انتخاب جراح بینی خوب می تواند در رسیدن به نتیجه جراحی بینی موثر باشد.برای مشاوره با دکتر علی اصغر شیرازی، جراح بینی می توانید با شماره ی ۸۸۵۵۰۴۶۹ تماس حاصل نمایی همچنین می توانید به پیج اینستاگرام دکتر شیرازی مراجعه نمایید.

جراحی بینی بسته زمانی می توان توصیه نمود که  با ایجاد برش های داخلی بتوان دسترسی ایجاد کرد و نیاز به ایجاد تغییرات زیادی بر روی بینی نیست.
در زمان انجام جراحی زیبایی بینی، جراحی بینی بسته به منظور ایجاد تغییرات جزئی در نوک بینی و تغییرات کوچک در استخوان ها نیز به افراد توصیه می شود. جراحی بینی بسته صرفا جهت دسترسی به تیغه بینی را دارد و تغییرات در نوک بینی کمی دشوار است.

دسترسی و مشاهده بهتر در جراحی بینی باز اتفاق می افتد که با ایجاد برش در طرفین بینی و باز کردن پوست بینی می توان به راحتی به ساختار بینی دسترسی پیدا کرده و جراحی زیبایی بینی را انجام داد. این نوع از جراحی ممکن است نتایج بهتری را داشته باشد.

عمده تفاوت بین جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته فقط در ۶ میلی متر برشی است که اغلب بر روی پوست زده می شود تا جراح بینی خوب بتواند به راحتی جراحی بینی را با دسترسی بهتر انجام دهد.

دکتر شیرازی به هر دو روش فوق جراحی بینی را انجام می دهد و این که به کدامین روش جراحی بینی را انجام دهد نیز با توجه شرایط مراجعه کننده، نوع بینی، میزان جراحی مورد نیاز، نوع پوست و چندین مورد دیگر انجام می شود.

با این حال انتخاب جراح بینی خوب می توانید نتیجه ی جراحی بینی را به بهترین نحو تغییر دهید.

https://www.surgery.org/consumers/ask-a-surgeon/difference-open-closed-rhinoplasty

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *